Loading...

سفارش دهنده گرامی سلام:

به اطلاع می رسانیم که با توجه تعداد زیاد پروژه های در دست اجرای شرکت زاگرس فیلم، سفارش های جدید پس از عقد قرارداد در نوبت اجرا قرار می گیرند. (به استثنای پروژه های خارج از کشور و پروژه های بلند مدت( جهت اطلاع از اولین نوبت حال حاضر با ما تماس بگیرید.

در این مطلب به معرفی انیمیشن کوتاه  Alarm Clock می‌پردازیم که احوالات این روز‌های دانش‌آموزان، دانشجویان و افراد شاغل را به تصویر می‌کشد.

alarm

 انیمیشن کوتاه  Alarm Clock 

زمان و کانسپت‌های مشابه آن از مهم‌ترین مفاهیمی هستند که ما در زندگی روز‌مره با آن‌ها سر‌و‌کار داریم. اما مهم‌ترین جنگی که دانشجویان، دانش‌آموزان و شاغلین تقریبا هر روز در خط مقدم آن حضور دارند، جنگ با ساعت‌های زنگ‌دار است. جنگی اجباری و ادامه‌دار که قدمتی دیرینه دارد. حتی مشاهده شده که افرادی برای چند دقیقه خواب بیشتر به پای آن‌ها افتاده و التماس کرده‌اند. اما کیست که نداند پیروز نهایی همین سرباز‌های کوچکی هستند که با سر‌و‌صدای بلند، حکم نابودی خود را امضا می‌کنند. این دقیقا همان داستانی است که گروه MESAI و جانگ مو هیون، انیمیشن‌ساز کره‌ای در انیمیشن کوتاه  Alarm Clock  به آن پرداخته‌اند. داستان این انیمیشن بر روی یک فرد جوان و تلاش‌های او برای آماده شدن و رفتن به سر‌کار در صبح زود تمرکز دارد. انیمیشن کوتاه  Alarm Clock کمدی بی‌نظیری است که مطمئنا پس از مشاهده آن به یاد صبح زود و اعمال خود در هنگام بیدار شدن از خواب خواهید افتاد. صحنه‌های خنده‌دار و زیبای انیمیشن نه تنها ارزش تماشای چند‌باره آن را پایین نمی‌آورد بلکه باعث می‌شود هر بار بیش از پیش به جزئیات و ظرافت‌های آن توجه کنید. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که برای بیدار شدن به تعداد زیادی ساعت و زنگ‌های مداوم احتیاج دارید، حتما از جای‌گیری ساعت‌های انیمیشن کوتاه  Alarm Clock درس بگیرید.

 

به کانال تلگرام برتر شو بپیوندید

 

نظر خود را بنویسید