Loading...
سفارش دهنده گرامی سلام:
به اطلاع می رسانیم که با توجه تعداد زیاد پروژه های در دست اجرای شرکت زاگرس فیلم، سفارش های جدید پس از عقد قرارداد در نوبت اجرا قرار می گیرند. (به استثنای پروژه های خارج از کشور، سفارش های مشتریان قدیمی و پروژه های بلند مدت( جهت اطلاع از اولین نوبت حال حاضر با ما تماس بگیرید.

 

تولید فیلم معماری و عمرانی با کمک شبیه سازی سه بعدی ابزاری است بسیار قوی برای مهندسان و معماران. اگر تمایل دارید اثر هنری و مهندسی شما به بهترین شکل ممکن به مخاطبان ارائه شود دیدن ویدئو زیر کمک بزرگی خواهد کرد.

آرزوی دیرینه طراحان و مهندسان به تصویر کشیدن ایده هایی بوده که در ذهن داشته اند. در تمامی صنایع جهان مشتری باید آنچه می خواهد بخرد را ببینند و سرمایه گذارن و حامیان طرح ها تیز باید بتوانند طرحی که ارزش سرمایه گذاری دارد را ببینند و ارزیابی کنند. در دنیای امروز ابزار های قدرت مند تولید انیمیشن این آرزو را محقق کرده اند. بناهای معماری، سازه های عظیم عمرانی و قطعات و محصولات پیچیده صنعتی با کمک نرم افزار های پیشرفته سه بعدی با دقت و زیبایی بسیار زیاد شبیه سازی می شوند. زاگرس فیلم بهترین تیم تولید فیلم معماری سه بعدی، Prototype سازه های عمرانی و صنعتی را داراست و نمونه اولیه پروژه های بزرگی همچون سکوی نفتی شرکت Stat Oilدر کانادا و ایستگاه های قطار شهری و سازه های عمرانی شیراز را شبیه سازی کرده است. جهت آشنایی بیشتر با کاربرد های شبیه سازی سه بعدی در پروژه های معماری و عمرانی و توانایی های شرکت زاگرس فیلم در این زمینه ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید. :

نظر خود را بنویسید