Loading...
سفارش دهنده گرامی سلام:
به اطلاع می رسانیم که با توجه تعداد زیاد پروژه های در دست اجرای شرکت زاگرس فیلم، سفارش های جدید پس از عقد قرارداد در نوبت اجرا قرار می گیرند. (به استثنای پروژه های خارج از کشور، سفارش های مشتریان قدیمی و پروژه های بلند مدت( جهت اطلاع از اولین نوبت حال حاضر با ما تماس بگیرید.

 

نمونه موشن گرافیک همیشه پویا یکی از آثار تولید شده سفارشی در شرکت زاگرس فیلم است. دیگر تولیدات فیلم و انیمیشن زاگرس فیلم را در منوی نمونه تولیدات ببینید.

پارس کدرز اولین بازار کار آنلاین ایران است که هزاران متخصص نرم افزار نویسی، طراحی، تایپ و ده ها زمینه دیگر می توانند از طریق آن سفارش های آنلاین دریافت کنند و آنرا به مشتری تحویل داده و حق الزحمه خود را دریافت نمایند. 

این آگهی تبلیغاتی سال 1391 در شرکت زاگرس فیلم تولید شده . تکنیک این آگهی موزیکال تلفیق انیمیشن دوبعدی و تصویر برداری زنده می باشد. کلیه مراحل تولید موسیقی و ضبط در نیز در استودیوی تخصصی صدا برداری زاگرس فیلم انجام گرفته است.

این انیمیشن کوتاه سه بعدی  در سال 1390 در شرکت زاگرس فیلم جهت فروش در بازارهای بین المللی تولید شد.

این تیزر که به سفارش دبیرخانه همایش مقررات ملی ساختمان در شرکت زاگرس فیلم تولید شده است با تلفیقی از تکنیک های انیمیشن دوبعدی، موشن گرافیک و فیلم زنده ساخته شده است.