مجموعه شاهنامک

مجموعه انیمیشن های طنز شاهنامک محصولی است از شرکت زاگرس فیلم که می کوشد تا شعار همیشگی برترشو یعنی انیمیشن رسانه برتر را به واقعیت تبدیل کند. تا کنون در کانال برتر شو ده ها مقاله و ویدئو در مورد اهمیت ویژه انیمیشن در شبکه های اجتماعی و رسانه های گوناگون منتشر شده است. گروه انیمیشن دو بعدی زاگرس فیلم با انیمیشن های شاهنامک عملا تاثیر این رسانه جدید را تجربه کرده و بازخورد های بسیار خوبی گرفته. امیدواریم شما هم از دیدن این مجموعه لذت ببرید.

مجموعه شاهنامک موفق به کسب جایزه نخستین جشنواره ملی ایران ساخت شد. جشنواره بزرگ ایران ساخت برای نخستین بار به همت معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری و با همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با هدف فرهنگ سازی و حمایت از تولید کالای ایرانی برگزار شد. این جشنواره در پنج بخش برگذار شد و از آثار برتر هنری مرتبط با تولید ایرانی تقدیر کرد.
در مراسم اختتامیه جشنواره ایران ساخت که شنبه هجدهم دیماه در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران و با حضور معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد انیمیشن شاهنامک در بخش تیزر تبلیغاتی موفق به دریافت جایزه و حمایت تولید آثار توسط حامیان جشنواره شد.

برای دیدن همه مجموعه شاهنامک و یا سفارش و حمایت از آن می توانید به کانال تلگرام شاهنامک و یا سایت www.shahnamak.ir سر بزنید.